OSP Stara Miłosna

Bogu na chwałę, ludziom na ratunek...niezmiennie od 100 lat!

Działalność OSP Stara Miłosna nie pozostaje bez echa w lokalnych bądź ogólnokrajowych środkach masowego przekazu. Poniżej prezentujemy wybrane artykuły (zarówno aktualne, jak i archiwalne) dedykowane naszej jednostce w mass mediach.

Przegląd Pożarniczy (1/2019): W służbie stolicy

W styczniowym numerze Przeglądu Pożarniczego w sekcji "Sprawy Ochotników" pojawił się artykuł dot. historii, bieżącej działalności oraz wyzwań przed jakimi stoi nasza jednostka. Zachęcamy do lektury! 
Pełną wersję artykułu można przeczytać tutaj.

Brandheiss magazyn (1/2019): Man z Moto Truck'u - wody nie zabraknie

W artykule przedstawiono i szczegółowo opisano specyfikację techniczną najnowszego nabytku OSP Stara Miłosna - GBARt 4,5/29/4,7 MAN TGM 18.340. Artykuł dostępny po kliknięciu w baner.

100 lat OSP Stara Miłosna (2016 r. )

Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Miłośnie liczy już 100 lat. W kwietniowym numerze Gazetki Sąsiedzkiej przedstawiono dzieje naszej jednostki. 
Pełną wersję artykułu można przeczytać tutaj.

Pożar czworaków w Starej Miłośnie (1995 r. )

Czas dojazdu do miejsca zdarzenia odgrywa kluczową rolę przy skuteczności działań. Redaktorzy "W Wesołej - 18 km od centrum" opisując pożar dwóch drewnianych budynków mieszkalnych w lecie 1995 r. zwrócili uwagę, że jako pierwsi na miejscu działań zjawili się druhowie OSP Stara Miłosna. Artykuł dostępny po kliknięciu w baner obok.

Budowa remizy (1991 r.) 

Przedstawiona na łamach czasopisma  "W Wesołej - 18 km od centrum" historia budowy strażnicy w Starej Miłośnie autorstwa redaktora naczelnego Krzysztofa Maciąga. Minimum słów, maksimum treści.